першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс, резолюцією Молоді Європейської Народної Партії, вимаг

02-06-2008 12:50 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212400252.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ДемАльянс, що був представлений на конференції міжнародним секретарем організації Анатолієм Королем, привіз на захід проект резолюції по «Європейським освітнім обмінам» та доповідь щодо збільшення випадків неправомірних висловлювань високо посадовців Російської Федерації територіальних претензій Україні відносно приналежності Криму та міста Севастополь зокрема.

Кульмінацією конференції стало узгодження та урочисте підписання Президентами та головами делегацій організацій членів YEPP спільної декларації про пріоритети майбутнього розвитку Європи. Декларація розкриває спільні підходи до реалізації необхідних змін в інституціях та країнах ЄС і його сусідів, щодо збільшення економічної та політичної ваги країн Європи на світовій арені.
Учасниками конференції було розглянуто та підтримано чотири резолюції YEPP:
«Резолюція щодо Спільної політики ЄС в галузі рибальства» подана Молодими Християнськими Демократичним Швеції;
«Резолюція щодо Європейських освітніх обмінів» подана Демократичним Альянсом України;
«Термінова Резолюція щодо проєвропейського уряду Сербії» подана коаліцією організацій країн центральноєвропейського регіону;
«Термінова резолюція щодо репресій опозиційно активної молоді Білорусі» подана коаліцією організацій країн Східної Європи;
За словами Анатолія Короля, передумовою до створення проекту резолюції по «Європейським освітнім обмінам» стало занепокоєння ДемАльянсу низьким рівнем професійності та очевидною неспроможністю сучасної української правлячої еліти вивести країну на рівень Європейських стандартів життя суспільства та задовольнити критерії щодо вступу в ЄС. Тільки нове покоління професійних політиків на переконання ДемАльянсу може взяти відповідальність за системний та успішний розвиток України та набуття її членства у Європейському Союзі та НАТО. Для цього є необхідним високий рівень підготовки молодих фахівців у різних сферах суспільно-політичного життя, чому сприятиме розширення можливостей для Української молоді здобувати вищу освіту в країнах ЄС.
З цією метою, резолюція ДемАльянсу, що була підтримана всіма 34ма присутніми організаціями з 29 країн Європи, вимагає від Європейської Комісії якнайшвидше розширити і значно поглибити дію на України та країни сусіди ЄС ,таких освітніх програм як Ерасмус, Ерасмус Мундус, Леонардо Да Вінчі, та Сократус. Підгтовка фахівців в країнах ЄС значно сприятиме процесу втілення європейських норм та стандартів у суспільно політичне життя та систему державного управління країни, що суттєво наблизить Україну до набуття членства в ЄС та НАТО.
Під час засідання Ради YEPP Анатолій Король виступив з доповіддю щодо розвитку Україно-Російських стосунків навколо заяв окремих високопосадовців Росії відносно статусу м. Севастополь. Від імені ДемАльянсу, Анатолій закликав країни члени YEPP подивитись на цю ситуацію не тільки в ракурсі двосторонніх відносин між двома сусідніми країнами, а в комплексі всіх останніх дій Російської Федерації на міжнародній арені, що включають питання Абхазії, Придністров’я, Балтійських країн, Британської Ради, та багато інших прикладів, які демонструють не дружній, агресивний характер зовнішньої політики Росії зумовлений очевидно її імперськими амбіціями, що загрожують миру та демократії в Європі і світі.
На скільки нам стало відомо ДемАльянс вже готує ряд важливих документів на наступне засідання Рад YEPP що відбудеться в Липні цього року у Болгарії.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/525/

02-06-2008 12:50 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212400252.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua