першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганські ДемАльянсівці відгуляли з представниками облдержадміні

03-06-2008 23:12 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212523961.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Також учасниками були члени молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, представники з Харківської і Запорізької областей, керівництво області - голова обласної ради Валерій Голенко, його заступник Євгеній Харін, заступник голови облдержадміністрації Владимир Заблоцький. Організаторами форуму виступили Луганська обласна державна адміністрація, управління у справах молоді та спорту Луганської обласної держадміністрації, а також ОКУ «Луганський обласний центр підтримки ініціатив та соціальних досліджень».

Під час урочистого відкриття голова Луганського осередку ДемАльянсу Зоя Буйницька, яка була одним з модераторів напрямку роботи молодіжних громадських організацій, наголосила на важливості основних завдань форуму – визначити основні пріоритети в співпраці громадських організацій та органів студентського самоврядування, з органами влади з питань перспектив розвитку молодіжного руху. Не менш важливим завдання є сприяння зміцненню молодіжних громадських організацій та підвищенню соціальної активності і відповідальності молоді Луганщини. І як результат активної позиції - сприяти розробці учасниками коаліційних соціальних проектів на локальному рівні на отримання грантів від державних установ. Реалізовувати ці завдання від ДемАльянсу у ролі модераторів активно допомагали Катерина Михайловська (напрямок роботи молодіжних громадських організацій, Луганськ), Людмила Петрухан, Валентина Михайловська, Оксана Волочій (напрямок взаїмодії органів студентського самоврядування, Луганськ), а у ролі учасників – Юля Родченко (Луганськ), Віталій Гурін (Алчевськ) та Катерина Натарова (Лисичанськ).

За результатами роботи учасників та модераторів, було напрацьовано декілька проектів. Зокрема один з проектів «Активный досуг - здоровый дух», що спрямований на формування здорового способу життя і охоплює сім міст Луганської області, буде реалізовуватися одинадцятьма організаціями. Координувати цей проект буде Луганським осередком ДемАльянсу в особі Юлії Родченко.

Після продуктивної роботи учасники мали змогу гарно та весело відпочити на творчому вечорі, організованому ДемАльянсівцями, який мав назву «Гавайське весілля». При чому, після анонсування під час урочистого відкриття, цей неформальний захід відвідало і керівництва області. І це була справжня зустріч «без краваток». Їм надовго запам’ятаються яскраві конкурси першої частини вечора - «Кохання з першого погляду», а саме: презентація себе за допомогою декількох навмання обраних слів та знаходження своєї долі у хлопців по кадику, а по колінці у дівчат. І продовження – сам обряд вінчання – романтичну атмосферу на якому створювали чисельні запалені свічки. Особливо не можливо забути креативного та приголомшливого Великого Гуру, в плащі з написом «ДемАльянс» та з великою кількістю різнокольорових стрічок, образ якого талановито втілила Катерина Михайловська.

Форум завершився. Після час покаже наскільки глибоко молодь Луганської області усвідомила необхідність активної позиції та спільних дій.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/530/

03-06-2008 23:12 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212523961.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua