першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДляТимошенко: брехню Полтавського ЦЗГ ГУМВС спростовує Верх.Суд

04-06-2008 12:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212572806.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 травня Верховний Суд України визнав інформацію Полтавського УБОЗу про скозння собливо тяжкого злочину лідером "Солідарності", розповсюджену обласною газетою "Вечірня Полтава", НЕДОСТОВІРНОЮ. На користь голови профспілки "Солідарність" стягнуто моральну шкоду, а газету зобов"язано помістити на першій сторінці спростування. Чи відберуть у заступника начальника УБОЗу Г.Бендрика отримані нагороди ще невідомо. Цікаво, що за опублікування саме цієї брехливої статті І.Чиж нагородив кореспондента Г.Волкову спеціальною премією та грмаотою. Характерно, що в багатьох випадках Полтавський УБОЗ розкриває скоєння злочинів організованими злочинними групами, тривалий час розкриває їх, отримує нагороди, а вже потім обвинуваченим, як правило, підкидають наркотики, чи ще щось подібне. і людей з так званих злочинних угрупувань засуджують умовно за скоєння дрібних злочинів. Невже в Києві не помічають фальшувальників з Полтавської міліції та їх брехливі рапорти про успіхи, які розповсюджує Центр зв"язків з громадськістю?

04-06-2008 12:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212572806.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua