першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: корупцію в апеляційному суді Полтавщини можна побо

04-06-2008 13:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212576638.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Бажане рішення апеляційного суду Полтавської області можна придбати за певну суму. В цьому переконані67% опитаних в рамках моніторингу судів громадян, що відвідують цивільну колегію апеляційного суду Полтавської області.
Підтвердженням цього є скасування Верховним судом України явно корупційної ухвали, яка винесена цивільною палатою у цивільних справах апеляційного суду. На нашу думку, Верховний суд повинен чітко вказувати, що рішення колегії суддів апеляційного суду носить ознаки корупції, а не називати його суддівською помилкою. Бо не могли три судді колегії не знати того, що у відповідності до ст.6 ч.2 Конвенції про захист прав людини та основних свобод та ст.62 Конституції України, громадянин вважається невинуватим у скоєнні злочину до обвинувального вироку, що набрав законної сили. На наш погляд Верховному суду варто подавати на такий склад суду відповідні подання до кваліфікаційних комісій про накладення на них стягнень та притягати за корупційні дії. І тоді б корупції в судах було менше, бо не можна на біле казати чорне, не отримавши за це кошти, чи ще щось.

04-06-2008 13:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212576638.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua