першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбувся ЗДОРОВенний квест

08-06-2008 23:30 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212957000.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час підготовки до квесту команда ХОО ВМГО ДА відразу поділилась на два табори: «Креативні дівчата- видумшиці» та «Хлопці, що вміють домовлятися ;)». І нехай це був наш перший досвід гендерного розподілу ролей, але всі чудово справились зі своїми завданнями і квест пройшов на «Ура!»,на «Респект, господа організатори!» і на «Ух, які ж у нас кльові команди!».

Всі команди виконали обов’язкові умови для участі в квесті: заповнили анкети (назва, девіз, координати, питання «Де б ви були, якби не тут?»), гендерний паритет у команді (і ,чомусь, проблеми у всіх виникали з пошуком дівчат- квстерок), корпоративний стиль (тут були і шахтарські каски, і пірати Карибського моря, і піонерські галстуки, одна команда навіть задіяла окуляри для електрозварки) і .звичайно, командний талісман-оберіг( виявилося, що для молодого харків’янина оберігом можуть бути: залікова книжка, бейсбольна бита, краплі проти нежиті і ще безліч непотрібу :)).

Тож, команди на старті, скаути вже ховаються на точках, організатори хвилюються, все йде за планом…За легендою квесту, ХОО ВМГО ДА запропонував командам знайти ЗДОРОВенне щастя (роль якого блискуче виконав Антон Ольховський), що стрімко пересувається по місту в пошуках людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Що тільки не робили команди задля того, щоб знайти своє щастя і стати переможцями: і ганялися за тролейбусами, закликаючи людей ходити пішки; ЗДОРОВенними піснями закликали одинокого гітариста вести здоровий спосіб життя; штурмували біотуалети в знак протесту пивному алкоголізму; міняли у перехожих сигарети на цукерки; хлопці зізнавалися у коханні чарівним незнайомкам, на що останні виписували свідоцтво про кохання і закріплювали його печаткою- відбитком губної помади, і ще було багато-багато різних веселощів :).

Так сталося, що дата проведення квесту співпала не тільки з міжнародним днем білявок, але й зі святом останнього дзвонику. Тож, у наших квестерів не виникало проблем із залученням до своїх завдань перехожих, адже всі парки, бульвари, сквери і проспекти були наповнені щасливими і «надзвичайно веселими» випускниками. І виходячи із того, що головною метою квесту було формування моделі здорової поведінки, організаторам було дуже приємно бачити в цей день на вітринах всіх магазинів надпис: «31 травня продаж алкогольних виробів- ЗАБОРОНЕНО!» :).

В будь-якому квесті перемагає не тільки найшвидша команда, але й найЗДОРОВіша і найкреативніша. Такою командою в Харкові стала команда «Доброго ранку!!!» (капітан команди Євген Величко, студент 3 курсу НТУ «ХПІ»). Ця команда буде представляти місто Харків на заключному ЗДОРОВенному перфомансі, який відбудеться 13-15 червня в м.Одеса. За традицією, було обрано найкращого скаута за версією команд-учасниць. Чи то за суворість і справедливість, чи то за яскравість і позитив найкращою було обрано Олександру Вінокурову.

Після закінчення квесту на команди чекало оригінальне нагородження і абсолютно природний пікнічок. І нехай почався дощ, і нехай на всіх було тільки 2 парасольки і одна гітара…ми всі в той день знайшли своє ЗДОРОВенне щастя! Дякуємо Світовому банку, улюбленому Дніпру, найяскравішим скаутам-волонтерам. Нехай всі знають: «ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС. З НАМИ ЗДОРОВО!!!»

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/532/

08-06-2008 23:30 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212957000.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua