першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганськ підготує сцену для "Театру політичної драми"

08-06-2008 23:31 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212957111.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

04 червня на прес-конференції Луганський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» оголосив початок загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ», в межах якої впродовж червня-грудня 2008 року власними силами молодіжна організація проведе 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.
Під час розмови з представниками ЗМІ, голова Луганського обласного осередку ВМГО "ДемАльянс" з'ясувала одну неприємну тенденцію. Дехто з редакторів вважає, що сьогодні писати про молодь не модно.
"Ми очікуємо від ЗМІ відкритості для молоді та реагування на інформаційні приводи, пов'язані з молодіжним рухом, - розповідає Зоя Буницька, голова ЛОО ВМГО ДА. - У нас є прагнення розпочати дискусію щодо української влади, чи дотримується вона принципів розумності, послідовності та відкритості. Ця дискусія, що сьогодні ініціюється активною молоддю, є певним інформаційним приводом. Не хочеться, щоб сьогодні казали, що про молодь писати не модно. Тим паче, що в Луганській області близько третини від загального населення - це молоді люди, які мають і будуть змінювати щось у житті держави найближчим часом. Зі свого боку ми гарантуємо дуже видовищні театралізовані вистави, змістовні прес-конференції. Ми відкриті для спілкування із журналістами завжди.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/534/

08-06-2008 23:31 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212957111.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua