першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У ХАРКОВІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».

08-06-2008 23:35 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212957311.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

5 червня у приміщенні Центру дитячої та юначої творчості «Світанок» Харківський обласний осередок ВМГО «ДемАльянс» провів прес-конференцію, під час якої було презентовано загальноукраїнську протестну кампанію «Театр політичної драми». В межах проекту впродовж червня-грудня 2008 року власними силами молодіжна організація проведе 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

«Нашому суспільству необхідні зміни. Його потрібно терміново лікувати. І, в першу чергу, це стосується «кармачей» - політиків, які, нажаль, не спроможні забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави» - заявляють представники ДемАльянсу. Саме безвідповідальність та егоїзм сучасних українських політиків знаходиться у центрі кампанії.

У «Театрі політичної драми» драматургами і акторами є сучасна молодь. В першу чергу, активісти ДемАльянсу, представники молодіжних та студентських організацій і, звісно ж, усі небайдужі до ситуації, що склалась у нашій державі.

«Ми, представники сучасної молоді, молоді, яку турбує доля України, не боїмося висловити протест жадібності та короткозорості сучасної політичної еліти. І закликаємо всіх інших не боятись! Висловлюйте свою думку. Будьте відданими своїй країні!» - закликає голова ХОО ВМГО Демальянс Вікторія Черевко.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/536/

08-06-2008 23:35 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1212957311.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua