першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: Полтавські міліціонери розтринькують державні кошт

09-06-2008 14:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213010522.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звичайно, "операцією" керувало Полтавське УБОЗ, яке щомісяця "звітує" про розкриття організованих злочинних груп і відоме своїми брехливими заявами про розкриття злочинів. За чергову липу цього разу довелося відповідати перед судом. Правопорушників в міліцейській формі не вдалося захистити й працівникам прокуратури, які в суді захищали правопорушників під виглядом захисту економічних інтересів держави. Ленінський районний суд м.Полтави стягнув з Ленінського РВ ПМУ ГУМВС України в Полтавській області на користь потерпілого - керівника правозахисної громадської організації 8 055 гривень відшкодування моральної шкоди та за проведення судово-психологічної експертизи. Кошти відшкодовує знову держава.

09-06-2008 14:22 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213010522.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua