першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одеський осередок ДемАльянсу провів акцію Sтан Oдеських Sтудміст

10-06-2008 00:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213045977.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Це були представники молодіжної організації «Демократичний Альянс», які приїхали з Одеси, для того, щоб донести до міністерства інформацію про жахливі умови, в яких перебувають студенти, які живуть в одеських гуртожитках.
Прямо під вікнами міністерства молодь виклала фотографіями з одеських гуртожитків п’ятиметровий напис SOS, під яким розмістили назву акції:
«Sтан Oдеських Sтудмістечок».
Спочатку представники міністерства не виявляли зацікавленості акцією, і лише після того, як в хід пустили сирени на гучномовцях, до молоді вийшов директор адміністративно–господарського департаменту міністерства, взяв звернення і сказав, що директора департаменту вищої освіти наразі немає, тож доведеться спілкуватися з іншими посадовцями. Після цього до молоді вийшов директор департаменту фінансів Куліков Петро Мусійович та радник міністра Кулібаба Дмитро. Вони роздивилися фотографії, що були викладені перед міністерством і попросили надати інформацію в гуртожитках яких навчальних закладів відбувається таке неподобство. Як виявилось в результаті розмови, Петро Мусійович очолює робочу групу, яка працює зараз з перевіркою в Одесі і пообіцяв, що фотографії, зроблені активістами «Демократичного альянсу» будуть обов’язково використані під час цієї перевірки. «Фотографії, що тут наведені є прикладом безвідповідального господарювання, і керівники навчальних закладів, що доводять гуртожитки до такого стану мають бути покарані».
Під кінець розмови напруження між сторонами було повністю вичерпано, стало зрозуміло, що і «Демократичний Альянс» і міністерство працюють на спільну мету.

«Ми прийшли не пікетувати Міністерство, ми прийшли шукати партнерів у вирішенні проблем, з якими стикаються студенти в Одесі. Ми передали міністерству частину матеріалу, який у нас є, і домовились про подальшу співпрацю. Сподіваюся, що справа отримає логічне завершення, і за літо гуртожитки приведуть в нормальний стан, і в майбутньому ми зможемо спілкуватися з представниками міністерства і без застосування гучномовців. Хочу відмітити, що цей захід став можливим завдяки кропіткій та напруженій роботі багатьох членів осередку, які проводили моніторинг. Я сподіваюся, що міністерство розуміє це і виконає свої обіцянки», - сказав Олексій Чорний, голова одеського обласного осередку «Демократичного Альянсу».

Гостем акції став також Голова Української Асоціації Студентського Самоврядування Олексій Кляшторний, який попросив перекинути йому фотографії, щоб він міг при нагоді показати їх міністру з посиланням на «Демократичний Альянс».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/539/

10-06-2008 00:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213045977.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua