першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Study tours to Poland»

16-06-2008 10:12 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600347.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У проекті приймали участь представники України, Росії та Білорусії - де кожен учасник мав змогу представити свою країну!

Організацією насиченого двотижневого перебування в Польщі займалися досвідчені польські неурядові організації, де під час проекту учасники мали змогу познайомитися з діяльністю польських університетських центрів та студентських середовищ, пізнати працю неурядових організацій, зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.

Так, учасники зустрілись з представниками польської влади – маршалом сенату Богданом Борусевичем, лауреатом Нобелівської Премії та екс-Президентом РП Лехом Валенсою та багатьма іншими, де обговорювались цікаві теми щодо політичного устрою Польщі та яким шляхом, за досить короткий термін країна вийшла на новий рівень розвитку.

Проектом також охоплена культурно-історична програма, зустрічі з істориками, подорожі різними мальовничими містами Польщі, прогулянки на катері, відпочинок в аква-парку.

«Цей проект має важливе значення як для самої Польщі, так і для учасників, що представляли свою країну, адже це чудова нагода обміну досвіду, нових знайомств, та ідей щодо плідної співпраці на Європейському рівні», - зазначила Катерина Селедець.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/545/

16-06-2008 10:12 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600347.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua