першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Луганську обговорювали як боротися з корупцією

16-06-2008 10:15 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600547.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Такі питання задає більшість з нас стикаючись з реальним світом.
Активісти Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянс» - Валентина Михайловська, Людмила Петрухан та Катерина Михайловська 13 червня здобували методи найефективнішої боротьби та протистояння корупції в сучасному житті нашого суспільстві.
Семінар протикорупційної діяльності проводився в Луганську. На ньому розглядалися ситуації корупції в які ми кожен день потрапляємо. За допомогою практичних вправ на семінарі «ламалися» стереотипи та поведінка в ситуаціях корупції, формувався новий, незаангажований погляд на дійсність України.
«Якщо держава корумпована, вона автоматично перестає бути державою. Порушується єдність та самий сенс існування держави та суспільства. Байдужість людей до цієї проблеми свідчить про незнання методів та форм протистояння корупції. Антикорупційна стратегія поведінки, розуміння існуючої проблеми в суспільстві та спроби протистояння – це перші кроки до розбудови кращої сучасності та майбутнього України» - так прокоментувала систему яка склалася в Україні Валентина Михайловська.
Відверто та голосно, відкрито та демонстративно – молодь Луганська заговорила і цих голосів стає з кожним днем, годиною, хвилиною все більше і більше. Отже – надія є!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/548/

16-06-2008 10:15 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600547.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua