першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пізнати! Зрозуміти! Діяти! В Луганську ДемАльянс провів серію тр

16-06-2008 10:17 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600652.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Активісти Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Катерина Михайловська та Людмила Петрухан з 5 по 11 червня, на базі Луганської обласної бібліотеки для юнацтва, провели серію тренінгових занять особистісного розвитку для старшокласників.

«Молоді люди виявили неабияку зацікавленість у таких заняттях. Ми вважаємо, що кращим визнанням для нас є щира подяка нам як тренерам та зацікавленість «Демократичним Альянсом» як молодіжною потужною організацією, яка працює для сьогоднішнього покоління.
Відвідуючи тренінги молодь пізнала краще себе, свої цілі, розуміння своїх можливостей та відповідальності за свої вчинки, що зміцнило внутрішній світ школярів. А патріотичне виховання в тренінгу – зміцнює нашу державу. Ось два основних критерії якими ми керуємося в своїх вправах та тренінгових заняттях» – наголосила Катерина Михайловська.
Багато хто з учасників зазначали, що це їх перший досвід в такому заході і їм дуже приємно, що вони сюди потрапили.
Далі буде …

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/549/

16-06-2008 10:17 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600652.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua