першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбувся тренінг "Вплив та маніпулювання. Теорія та практика вед

16-06-2008 10:20 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600841.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Семінари-тренінги проходили в рамках програми «Стажування молоді в органах місцевого самоврядування».

Влада, вплив, маніпулювання. Кожен з нас знає що це таке на своїй «шкурі». А як же цьому перешкоджати? Що робити якщо ми впевнені, що нами маніпулюють? Відповіді на ці та багато інших запитань здобувала в Києві Катерина. Практичні вправи з психологом та теоретичні знання дали змогу більш ретельно розглянути цю тему. На протязі тренінгових занять молодь з більш ніж 10 регіонів України напрацьовувала технології ефективного подолання впливу та маніпулювання.
Не менш важливими є знання і про переговорний процес. Переговори є одним з основних видів спілкування між людьми. І не важливо ви домовляєтесь на ринку, щось купуючи, чи вам потрібно підписати ділову угоду про співпрацю. В процесі тренінгу учасники здобували вміння вірно донести свої думки, зрозуміти позицію інших людей, що є основою для успішного укладання договорів та домовленостей. Молодь на семінару-тренінгу опановувала методи ведення переговорів (одними з яких були Сократівський та Гарвардський методи ведення переговорів), стадії та етапи переговорного процесу, «Правило 12», розглядали соціальну стереотипізацію та робили багато цікавих та навчаючих вправ.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/550/

16-06-2008 10:20 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600841.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua