першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одеса. Студентські гуртожитки. ДемАльянс попереджає!

16-06-2008 10:22 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600928.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Причиною цієї заяви став факт безпідставного тиску на активістку ДемАльянсу, яка брала участь в проведенні розслідування стану гуртожитків Одеського Національного Університету.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Ректорові Одеського національного
університету Ім. І. І. Мечникова
Сминтині В. А.

Шановний Валентине Андрійовичу!

Інформуємо Вас, що 11 червня директор студмістечка ОНУ Агаєв В. М. викликав до себе студентку факультету Романо-Германської філології Елеонору Леонтьєву, в зв’язку з тим, що вона робила фотографії стану гуртожитків ОНУ, які 9 червня були передані представниками «Демократичного Альянсу» в Міністерство освіти та науки України, для проведення службового розслідування.

Під час розмови, при якій були присутні коменданти гуртожитків ОНУ, Агаєв В. М. морально тиснув на студентку, принижував її гідність, погрожував проблемами з боку деканату РГФ та ректорату, намагаючись таким чином вплинути на неї та приховати інформацію про ганебний стан гуртожитків ОНУ від міністерства та громадськості. При цьому він сказав, що викликав студентку після того, як йому подзвонили особисто Ви.

Ми вимагаємо негайно провести службове розслідування по факту залякування студентів і прийняти адекватні дії щодо Агаєва В. М. В іншому випадку ми будемо вважати, що репресії щодо студентів, які приймають участь в розслідуванні стану гуртожитків ОНУ, є Вашою ініціативою.

Попереджаємо Вас, що в випадку повторення будь-яких форм тиску на членів «Демократичного Альянсу», ми будемо приймати адекватні дії, як то звернення в відповідні органи, а також вуличні акції та прес-конференції. І доб’ємося відсторонення представників адміністрації, які тиснуть на студентів, від посад, які вони займають.


З повагою,
Голова Одеського обласного осередку
ВМГО «ДемократичнийАльянс»
Олексій Чорний


Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/553/

16-06-2008 10:22 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213600928.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua