першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зустріч-дискусія у Лисичанську та Северодонецьку

16-06-2008 10:27 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213601277.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зустріч,членів правління Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Зої Буйницької, Катерини Михайловської і Андрія Петрова з активістами Лисичанського міського осередку ДемАльянсу та гостями з міста Сєверодонецька, відбувалась у формі жвавої дискусії. Багато питань лунало від гостей з сусіднього міста, на які вони отримали кваліфіковані відповіді. Зокрема, стосовно принципів християнсько-демократичної ідеології, діяльності Демократичного Альянсу в Луганській області, та перспектив на майбутнє.
У другій половині зустрічі, гості з Луганську надали практичні матеріали по структурі написання проекту, процесу планування та втілення проекту у життя, а також поради по складанню кошторису. Наприкінці зустрічі були анонсовані проекти, які будуть втілюватись Луганським обласним осередком у другій половині 2008 року.
«Якщо є питання, які народжують дискусію, значить є потреба і прагнення вирішення конкретних проблем у конкретному місті. І ніхто не зробить цього краще за мешканців цього міста. Молодь яка мешкає у області – ось та велика сила, яка стане рушієм соціальних змін спочатку у області, а потім у країні!», - зазначила Голова Луганського обласного осередку ДемАльянсу Зоя Буйницька.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/552/

16-06-2008 10:27 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213601277.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua