першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Методи боротьби з опозицією епохи кучмізму повертаються!

18-06-2008 01:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213742994.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Центральна рада партії Велика Україна змушена офіційно заявити про те, що партія стала об'єктом тиску з боку центральних органів влади, зокрема Міністерства юстиції України. У вівторок, 17 червня, розпочалися масові перевірки діяльності крайових організацій партії Велика Україна Департаментом легалізації та регулювання діяльності бюро кредитних історій Міністерства юстиції України, для чого в регіони були направлені працівники Департаменту з Києва. Партія має всі підстави вважати, що раптові масові перевірки викликані активною опозиційною діяльністю партії Велика Україна, зокрема проведенням 13 червня в Києві другого етапу акції “За Україну без Ющенка!”

Нагадуємо, що перший етап акції "За Україну без Ющенка!" відбувся 25 травня 2008 року, в день позачергових київських місцевих виборів. Під час першого етапу серед киян було розповсюджено близько 200 тисяч листівок "За Україну без Ющенка!". Перший етап акції також ознаменувався численними затриманнями активістів партії, що розповсюджували ці листівки.

Директор Департаменту легалізації та регулювання діяльності бюро кредитних історій Міністерства юстиції України Олена Сємьоркіна запевнила прес-службу партії Велика Україна, що перевірка обласних організацій партії Велика Україна є плановою і не буде тягнути за собою активних наслідків. Олена Сємьоркіна також відмовилася надати інформацію, щодо діяльності яких іще партій проводяться перевірки, разом з тим наголосивши, що факт несподіваної масової перевірки Департаментом діяльності партії Велика Україна не повинен набути суспільного резонансу.

Проте, партія Велика Україна має всі підстави заявити, що перевірки діяльності партії є нічим іншим як тиском з боку держструктур, який має на меті зірвати третій етап акції “За Україну без Ющенка!”, протягом якого партія взяла на себе зобов'язання розпочати широку інформаційну кампанію, метою якої буде донести громадськості у всіх регіонах України аргументацію партії щодо того, чому Віктор Ющенко має піти у відставку, зокрема як Гарант Конституції України та Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

Лідер партії Велика Україна Ігор Гекко зазначив, що акція "За Україну без Ющенка!” отримає широку підтримку в усіх регіонах країни: "Зворотня реакція від людей, яку ми отримали провівши перший етап акції в Києві 25 травня засвідчила, що переважна більшість українців як у столиці, так і практично в усіх регіонах негативно оцінюють діяльність Віктора Ющенка на посаді Президента України. Сьогодні очевидно, що Ющенко не просто не виправдав надій, які люди покладали на нього після подій осені 2004 року, а й фактично зрадив ідеали широкого народного руху, який привів його до влади. Він не справився з задачами, які йому поставив час та український народ, а отже, він мусить добровільно подати у відставку”.

Велика Україна вважає, що причиною тиску органів державної влади на партію стала також активна опозиційна діяльність партії, зокрема послідовна та обґрунтована протестна позиція партії щодо питання приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО та наданий партією широкий розголос системної кризи, що з вини керівництва держави має місце в Збройних силах України.

Лідер партії Ігор Гекко наголосив: “Велика Україна офіційно заявляє, що застосування в боротьбі з активною опозицією методів епохи “кучмізму” сьогодні неприпустиме і будь-яке свідоме перешкоджання законній діяльності партії тільки переконуватиме громадян України в правомірності наших вимог щодо відставки президента України Віктора Ющенка. Партія Велика Україна, незважаючи на тиск з боку чинної влади, і далі активно стоятиме на сторожі прав та свобод громадян України та послідовно боротиметься за інтереси нашої Вітчизни”.

Досить! Велика Україна - за Україну без Ющенка!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
З нами можна зв'язатися за телефоном: 8 (044) 594 05 65
або за електронною адресою: velikaukraina@gmail.com

Прес-служба політичної партії “Велика Україна”

BezU65.jpg

18-06-2008 01:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213742994.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua