першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Друге дихання Державної екологічної інспекції

19-06-2008 15:25 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213878320.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 червня 2008 року об 11 годині біля приміщення Державної екологічної інспекції України відбулася презентація пересувних екологічних лабораторій.

Відповідно до Наказу Мінприроди України №646 від 18.12.2007 р. Львівська, Донецька, Київська, Азово-Чорноморська екологічні інспекції та Екологічна інспекція Азовського моря отримали пересувні екологічні лабораторії, укомплектовані на базі спеціального автомобіля.

Кожна лабораторія обладнана автономним електрогенератором, водопостачанням, рацією та комплектами приладів і лабораторного обладнання для вимірювання забруднень ґрунту, повітря та води. На відміну від всього обладнання, наявного в структурах екоінспекції до цього часу, ці лабораторії дозволяють проводити вимірювання при температурі нижче від 5С. Наявна в кожній пересувній лабораторії компьютерна техніка дозволяє оперативно пересилати до екоінспекції отримані результати аналізів.

Вартість однієї пересувної лабораторії складає 2 000 000 грн.

Начальник Державної екологічної інспекції Микола Костров урочисто вручив ключі від пересувних екологічних лабораторій керівникам відповідних підрозділів Держекоінспекції.

В майбутньому планується забезпечення пересувними екологічними лабораторіями всіх підрозділів Держекоінспекції.

Прес-служба НЕЦУ

19-06-2008 15:25 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213878320.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua