першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Нібулон" за 10 днів здасть ще один елеватор

20-06-2008 13:44 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213958658.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Герой України Олексій Вадатурський, ген директор ТОІ СП «Нібулон» дотримує слова : стрімко компанія наближається до здачі першого липня ще одного потужного елеватора в селі Кам’янка на Хмельниччині. «Нібулон» продемонстрував, як слід працювати, аби тебе визнали і поважали в європейському просторі, у світі. Кожної суботи Герой України Олексій Вадатурський, гендиректор «Нібулона», запрошує журналістів переконатися,. І, поки журналіст пише репортаж, на будмайданчику відбуваються кардинальні зміни. Вадатурський cам їх ретельно фіксує на цифровий «Нікон» (фотолюбителем був ще в піонерському віці!) і виставляє на сайт компанії (www.nibulon.com)

Об’єкт, рівного якому не було й за радянських часів, знаходиться поруч із старовинним Кам’янцем-Подільським на території колишнього аеропорту. Останній вмер ще до незалежності. Дорога до нього з тих пір у списку найгірших. Добираючись на будмайданчик, потрапила на …акцію протесту. Перегородила вулицю група мешканців села Кам’янка, які домагалися від «Нібулона» розв’язання гострих питань: ремонту дороги, капіталовкладень в соціальну сферу села і навіть відшкодування за оселі, поруйновані вібрацією (останню, за словами місцевої влади, постійно спричиняє діяльність господарчого двору залізниці). «Пропустили всіх, тільки не мене, -посміхається Вадатурський, -пізнали.» Ситуацію згодом прояснив т.в.о. голови РДА Ростислав Ярема: «Більшість селян не знає, що компанія вже замовила за свій кошт проект дитсадка. І зобов’язалася збудувати його після викупу ділянки, яку займає елеватор. «Нібулон» дав кошти й на сільське освітлення. І дорогу відремонтує, а поки що двічі на день поливає вулицю, щоб не пилюжила. Запроектована також об’їзна. Чи люди газет не читають, чи сільський голова їх не проінформував?! «Герой усе може, нехай і те, і се вирішує.» Спрацював принцип: на того, хто везе, вантажать ще і ще.» Олексій Вадатурський не спасував, від людей ховатися не звик. Бо в 10 областях України такі ж громадяни, як мешканці цього приміського села, можуть засвідчити: компанія багато, як ніяка інша, робить для соціальної сфери. На новому елеваторі встановили навіть власну водонапірну вежу, аби не відбирати воду в села.

Перед виробничою нарадою всі її учасники-підрядники «гуляють» будмайданчиком. На 14 червня було освоєно 45 мільйонів гривень, а за кілька днів ця цифра зросла вже до 60 мільйонів.¬¬¬¬¬ Герой України не тільки цілодобово ( бо стільки триває і зміна! ) тримає в руках всі «віжки» і зводить в єдине зусилля кожного виконавця, а й не забуває подякувати людям. Перші грамоти та премії за високоякісні оздоблювальні та, головне, вчасно виконані роботи в адмінкорпусі та лабораторії отримали малярі-оздоблювачі з товариства «Норд-Стар». Вони приїхали з Миколаєва, дехто – родинним підрядом, і на їх рахунку вже не один елеватор. У «Нібулоні» дорожать своїм корпоративним духом, прагнуть, щоб кожен філіал почував себе частинкою єдиного цілого, працівники гордилися компанією, тож залучають на новобудови «нібулонівців» з інших областей. Ми познайомилися і з житомирцями – працівниками новостворених філіалів – Чуднівського та Бистрицького.
Звичайно, найбільше вражає головна башта елеватора з логотипом «Нібулона». Може, в майбутньому літаки до Кам’янця повернуться, тоді вона служитиме орієнтиром. Узагалі ж, каже Олексій Опанасович, елеватор буде неймовірно красивим об’єктом, залитий оранжевим світлом вночі, дивуватиме квітами та зеленню вдень. Не помилюсь із передбаченням: сюди ще й екскурсії ходитимуть. Адже таке будівництво – то свідчення: Україна може, Україна вміє, Україна здолає всі перешкоди, щоб стати врівень з ведучими державами світу. Як щойно здолали до неї довжелезний шлях зі штату Вашингтон (США) завдяки новому проекту «Нібулона» гігантські металеві ємкості для зерна - через Тихий океан, Панамський канал, Атлантичний океан, Середземне і Чорні моря.

20-06-2008 13:44 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1213958658.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua