першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: суди захищають корупціонерів і далі

21-06-2008 12:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214040874.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На судовому засіданні профактивісти надали Постанову районного суду про накладення штрафу на сільського голову саме за скоєння корупційних дій. Однак суди всіх інстанцій підтримали корупціонерку. В рішенні суду так і сказано, що обманювати державу, використати 75 тис. грн за нецільовим призначенням не є брехнею. І тому було стягнуто по 1000 грн у відшкодування моральної шкоди з 2-х депутатів сільської ради,профактивістів "Солідарності", які намагалися поставити сільського голову на вірний шлях. Суди ж підтримали злодійку. Саме за підтримки судів всіх інстанцій, злісна брехуха й корупціонерка продовжувала брати хабарі, поки й не спіймалася на отриманні 5000 грн за виділення мешканцеві Сумської області земельної ділянки. Але рішення суду незабаром виконається і хабарниця отримає відшкодування з порядних людей.

21-06-2008 12:34 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214040874.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua