першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: "Слідство ведуть... НЕЗНАТОКИ((барани) з ГУМВС "

21-06-2008 12:58 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214042305.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звичайно лідери профспілки - відомої не лише в Україні правозахисної організації,- винні не в скоєнні злочинів, а саме у викритті злочинців, які носять міліцейську форму. Профактивісти були у в"язниці по 5 місяців кожний,і скільки разів не направляли до суду справу, кожного разу суд повертав справу на дослідування, оскільки... "докази побудовані на припущеннях". В черговий раз слідчі опустили руки і закрили кримінальну справу за ст.6 п.2 КПК України за відсутністю складу злочину. Пофактивісти оскаржили й цю постанову, бо в мотивувальній частині постанови фактично визнавалось скоєння правозазисниками незначного злочину. Слідчі ж накинулись на розслідування цієї важливої кримінальної справи з новим завзяттям, відклавши рлозслідування навіть вбивств та згвалтувань. Кримінальнна епопея политавських знатоків триває вже 49 місяців.
Чи не прийшла пора підучити таких спеціалістів на спеціальних курсах при міністерстві? Хотілося б запитати саме про це пана Міністра.

21-06-2008 12:58 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214042305.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua