першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Літо, тепло, дитинство... радість і щирість сердець!

24-06-2008 16:16 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214313409.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

3 червня 2008 року активісти Луганського обласного осередку ВГМО «Демократичний Альянс» відвідали спеціалізований заклад для дітей - комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок компенсуючого типу № 42 в рамках проекту «Чужих дітей не буває!». В ньому лише 22 вихованці, але вони потребують уваги багатьох спеціалістів (вихователів, логопеда, психолога, дефектолога, масажиста та ін.).
«Ми познайомились з дітлахами (дві групи по 10-12 чоловік), провели активні та розвиваючі ігри. Особливо сподобалась дітлахам гра «Буратіно» та гра в пісочниці, а повітряні кульки сприяли ще більшій активності та гарному настрою маленьких вихованців. Діти дуже тепло прийняли нас. Дитяча посмішка – найцінніший подарунок для кожного з нас, тому ми сподіваємось на подальшу співпрацю. Особливо хочеться відмітити доброту, терплячість, щирість всього колективу, який очолює директор Русакова Інна Еммануїлівна», - поділилася враженнями Людмила Петрухан.
Якомога більше радійте кожному новому дню, особливо, коли поруч з вами знаходиться маленька людина - майбутнє нашого світу.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/556/

24-06-2008 16:16 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214313409.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua