першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Земельна корупція у Дніпропетровську

24-06-2008 16:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214314364.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відкрите звернення
Голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Бондарю В.В.
Міському голові Дніпропетровська
Куліченко І.І.

Мешканців кварталу, обмеженого проспектами Пушкіна, Кірова і вулицями Свердлова, Савченка – учасників громадських слухань 17.06.2008 року
м. Дніпропетровськ

Шановний Вікторе Васильовичу!
Шановний Іване Івановичу!
1. 04.06.08. І.І. Куліченко розпорядився про проведення громадських слухань з питання будівництва багатофункціонального комплексу за адресою пр. Кірова 2, 4, 6, 8.
Ми ж отримали офіційне повідомлення про слухання лише 12.06.08, тобто були штучно позбавлені можливості попереднього ознайомлення з містобудівною, землевпорядною документацією, результатами інженерно-вишукувальних робіт, як основи постановки обґрунтованих питань.
2. В управлінні внутрішньої політики міської ради мешканцям пояснили, що реєстрація учасників розпочнеться в 16:30. Саме в цей час мешканці кварталу прийшли в СШ №148 і побачили, що в актовому залі немає вільних місць. Зал заповнили приблизно 200 осіб, які до проблеми з локальним будуванням багатофункціонального комплексу в нашому кварталі не мали ніякого відношення. Це означає, що управління внутрішньої політики реєстрацію учасників почало значно раніше, внаслідок чого 80 мешканців кварталу всі слухання простояли на ногах.
3. Ми розуміємо, що громадські слухання – відкритий захід і на ньому може бути присутній будь-який член громади. Але ми були свідками того, як молодий чоловік в реєстраційний лист записував прізвища присутніх з іншого листа – з заздалегідь підготовленого списку. Ми бачили, як після слухань «ліві» присутні організованими групами відходили від школи і одній з груп біля магазину АТБ на пр. Кірова видавали гроші – 250 грн.
4. На слуханнях, крім представників замовника будівництва, не було представників управління земельних ресурсів, ГоловАПУ, в зв’язку з чим, багато питань мешканців залишилися без відповідей.
Оскільки не існує детального плану території нашого кварталу – обов’язкової складової містобудівної документації, а також нам не відома схема забудови нашого кварталу, в якому розташовані одно-дво-трьх поверхові будинки, яким більше 100 років, то ми не почули ґрунтовного доведення можливості будівництва багатофункціонального комплексу з готелем заввишки 70 метрів поблизу будинків 50-75 років експлуатації і не почули ясне визначення причин неможливості проведення комплексної реконструкції кварталу.
5. Ми вважаємо, що слухання 17.06.08 – профанація. Це був базар. Ми в наступний раз почули лише про наміри замовників. Нас не ознайомили з науковим обґрунтуванням цих намірів.
6. Мета слухань – виявлення громадської думки шляхом відкритого обговорення сторонами проблеми, висловлення доводів сторін «за» і «проти» – не досягнута. Слухання відбулися для «галочки»!
В черговий раз влада нам показала, як вона натренувалась використовувати третю сторону слухань – проплачених 200 осіб, для нівелювання думки тієї частини громади, яка безпосередньо мешкає в кварталі і якій не байдужа майбутня особиста доля і доля кварталу.
7. Думка мешканців кварталу була висловлена в письмовому зверненні до міського голови, підписана присутніми на слуханнях мешканцями кварталу і передана головуючому Михайлішину В.Д., який засвідчив своїм підписом факт прийняття зазначеного звернення (на другому екземплярі).
Сутність звернення:
НІ – локальній забудові нашого кварталу застарілої забудови, ТАК – комплексній реконструкції кварталу.
8. Оскільки міська влада і замовник об’єднали свої зусилля в напрямку лобіювання інтересів бізнесу і нехтування правами і свободами мешканців кварталу, внаслідок чого, мовчать, як паралізовані, прокуратури району, міста, області і інші контролюючі органи, то ми звернулися до М. Платіні – президента УЕФА з листом, в якому висвітлили сутність прийомів і засобів, якими влада України, нехтуючи правами і свободами своїх громадян, намагається забезпечити Євро-2012 в Дніпропетровську.
9. Вважаємо, якщо Михайлішин В.Д. не донесе до Куліченка І.І. думку громади нашого кварталу і підмінить її думкою тих, хто отримав гроші за присутність на слуханнях, то результат громадських слухань 17.06.08 є знову сфальшований руками влади.

В цьому зверненні, після багатьох попередніх звернень до Вас, ще раз висловлюємо свою думку:
Зупиніть ескалацію соціальної напруги.
Ні – розкраданню земель комунальної власності, тобто земель громади.
Ні – локальній забудові нашого кварталу застарілої забудови.
Геть зі «Списку губернатора» об’єкт за адресою пр. Кірова 2, 4, 6, 8!
Так – детальному плану території нашого кварталу.
Так – комплексній реконструкції кварталу.
Чекаємо особисто від Вас відповідей в найстисліші терміни, бо Вам добре відома проблема.

MsWord document
Платини.doc

34.50 Kb

24-06-2008 16:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214314364.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua