першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс та СУМ в Україні розпочинають моніторинг молодіжних пр

25-06-2008 14:28 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214393309.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні колеги!

Спираючись на позитивний досвід роботи Моніторингового комітету урядових молодіжних програм «Молодіжний контроль» в 2007 році, ВМГО Демократичний Альянс та ВМГО СУМ в Україні прийняли рішення продовжити громадський моніторинг проектів програм всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, що отримали фінансову підтримку Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.
Моніторинг здійснюватиметься з ціллю упередження нецільового використання коштів державного бюджету та охопить усі заходи, що відбуватимуться у межах підтриманих міністерством проектів програм протягом другого півріччя 2008 року.
Закликаємо вас приєднатися до нашої ініціативи.
Переконані, що європейська практика громадського контролю за процесом витрачання коштів держбюджету сприятиме підвищенню рівня ефективності реалізації молодіжної політики України.
У разі вашої зацікавленості просимо враховувати, що моніторингова група буде формуватися з представників різних організацій до 10 липня.


З повагою,

Голова ВМГО Демократичний Альянс
Василь Гацько

Голова СУМ в Україні
Святослав Липовецький


Прес-служба ВМГО Демократичний Альянс пропонує до Вашої уваги хронологію створення та діяльності Моніторингового комітету урядових молодіжних програм «Молодіжний Контроль».


1. 21 березня 2007 року Демократичний Альянс у відкритому листі звертається до міністра у справах сім’ї, молоді та спорту з пропозицією започаткувати процедуру опублікування творчих звітів по результатам виконання проектів програм всеукраїнських молодіжних громадських організацій, що перемогли у конкурсі міністерства, з метою більшої поінформованості молодіжного середовища України про заходи, які відбуваються на їх реалізацію.

2. 04 квітня 2007 року Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько на зустрічі з міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту у своєму виступі наголошує на необхідності з метою підвищення рівня довіри української молоді до роботи міністерства та організованого молодіжного руху країни запровадити процедуру обов’язкового опублікування творчих звітів всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, які отримують часткове фінансування на реалізацію своїх проектів програм від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, на веб-порталі міністерства.

3. 07 червня 2007 року ВМГО Спілка Української Молоді в Україні публікує "Звернення СУМ в Україні про корупцію у Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту", в якому відкрито заявляє про непрозорість проведення конкурсу молодіжних проектів програм, називаючи при цьому конкретні прізвища, організації та суми.

4. 09 червня 2007 року Демократичний Альянс опубліковує відповідь на "Звернення СУМ в Україні про корупцію у Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту", в якому пропонує СУМ в Україні та будь-яким іншим організаціям України утворити громадський моніторинговий комітет молодіжних проектів програм всеукраїнських молодіжних громадських організацій, які здійснюються за часткової фінансової підтримки держави.

5. 25 липня 2007 року чотири всеукраїнські молодіжні громадські організації утворили "Моніторинговий комітет урядових молодіжних програм "Молодіжний Контроль".

6. 27 липня 2007 року Комітет моніторингу молодіжних програм уряду „МОЛОДІЖНИЙ КОНТРОЛЬ” звертається до міністра у справах сім'ї, молоді та спорту.

7. 11 вересня 2007 року Комітет моніторингу молодіжних програм уряду „МОЛОДІЖНИЙ КОНТРОЛЬ” виступає із заявою "Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту порушує Закон України «Про звернення громадян».

8. 11 вересня 2007 року «Молодіжний Контроль» пропонує обговорити Концепцію Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки при зустрічі.

9. 05 жовтня 2007 року Молодіжний Контроль розпочав підготовку нової концепції формування конкурсної комісії Мінсім'ямолодьспорту.

10. 29 жовтня 2007 року Молодіжний Контроль домовився з Мінсім'ямолодьспорт про спільний моніторинг молодіжних програм.

11. 22 листопада 2007 року Молодіжний Контроль увійшов до моніторингової групи Мінсім'ямолодьспорт.

12. 22 грудня 2007 року Молодіжний Контроль надав міністерству пропозиції щодо вдосконалення роботи з молодіжними громадськими організаціями.

13. 22 січня 2008 року Голова ДемАльянсу зустрівся з заступником міністра у справах сім’ї, молоді та спорту та презентував «10 пропозицій Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту», що були підготовлені Моніторинговим комітетом молодіжних програм уряду «Молодіжний Контроль» та є спрямованими на вдосконалення роботи міністерства у напрямку взаємодії з молодіжними громадськими організаціями.

14. 02 квітня 2008 року ВМГО Демократичний Альянс, ВМГО „Молодий Рух” та ВМГО СУМ в Україні роблять заяву щодо необхідності громадського контролю за роботою конкурсної комісії міністерства.

15. 15 квітня 2008 року на зустрічі з міністром у справах сім'ї, молоді та спорту Голова ДемАльянсу наголошує на необхідності запровадження принципу «єдиного вікна» у роботі міністерства з молодіжними громадськими організаціями.

16. 13 травня 2008 року Голова Демократичного Альянсу публічно обіцяє, що механізми формування конкурсної комісії і сам конкурс міністерства обов’язково стане об’єктом уваги вуличного протесту організації.

17. 06 червня 2008 року біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Демократичний Альянс проводить театралізовану акцію «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/558/

25-06-2008 14:28 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214393309.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua