першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: держава платить за злодіїв в міліцейських погонах

27-06-2008 09:36 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214548585.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всі звернення до прокуратури області та до ГУМВС результатів не дають. Допитують при перевірці навіть дітей. Всі стверджують полтавські міліціонери - злодії, викрали при проведенні обшуків та при затриманні золото, одяг, продукти харчування і, навіть, жіночу білизну. Відповіді скаржникам надходять іншого змісту - факти не підтвердились. Перевіряючі пишуть: "Гр.Троян перетинала кордон з Туреччиною з 3-ма порожніми валізами, факти не підтвердились". Тож апетити у міліціонерів непогані. Виправдана судом донька Троянів - Марченко Тамара звернулась до суду і на її користь стягнуто 45 000 грн відшкодування моральної шкоди. Шкода, що за злодіїв в міліцейській формі платить держава. Сфабрикована кримінальна справа "лопнула" в суді. Сім"я Троянів відсиділа в тюрмі більше року, але отримала покарання у вигляді штрафу в 2000 грн за несплату 1500 грн податку. Звинувачували ж їх у скоєнні особливо тяжкого злочину - торгівлі людьми. Справа "лопнула", але всі міліцейські чини отримали підвищення по службі та позачергові звання.
Багато з них продовжує безкарно красти кошти та майно у затриманих.

27-06-2008 09:36 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214548585.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua