першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ОДЕСА: Європейський вибір України (фоторепортаж)

30-06-2008 17:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214837239.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Скажу одразу, що всі ті, хто вважає це хибною ініціативою влади, або мало з цього приводу знають, або хочуть добре підзаробити, бо, якщо їм це невідомо, така громадська позиція в Україні платна. Звертайтеся, будь-ласка, за оплатою своїх поглядів до місцевих організацій КПУ, ПСПУ та інших мрійників відбудови соціалізму.

А я пропоную Вашій увазі фотоматеріали, відзняті в Одесі, які свідчать, що в Україні є й ті, хто свідомо підтримує євроатлантичний вибір.Попри відверто ворожі випади опонентів, вчора, 29 червня на Соборній площі головного морського міста України – міста-героя Одеси відбулася акція на підтримку вступу України в НАТО і проведення спільних військових навчань під назвою "Сі-Бріз 2008".Акція спонукала вийти на вулицю декілька сотень людей, які не байдужі до нашого майбутнього і які переконані, що Україна має стати повноправним членом європейської родини.

Не дивлячись на спекотну погоду, прихильники євроінтеграції облаштували декілька агітаційних наметів, в яких кожен бажаючий міг самотужки ознайомитися з інформацією про Північно-Атлантичний альянс, економічними і оборонними перевагами, які отримали наймолодші члени Євро-Атлантичних структур, приєднавшись до НАТО.


Для багатьох з цих країн саме вступ до НАТО став визначальним кроком до подальшого приєднання до об'єднаної Європи.


Під гаслами "НАТО – гарантія безпеки України", одесити і гості морської столиці України висловили свою рішучу підтримку реформам у вітчизняному секторі безпеки і оборони у відповідності до високих європейських стандартів.

Після декілька годинного мітингу у центрі Одеси, активісти патріотичних організацій вирушили у мальовниче одеське передмістя Чабанку, яке славне наявністю декількох військових частин Збройних сил України, які задіяні у проведення військових навчань "Сі-Бріз 2008".

Представники на знак своєї відданості ідеї євроатлантичної інтеграції України неподалік одного з військових формувань встановили наметове містечко з низкою агітаційних наметів в яких можна детальніше ознайомитися з проблематикою інтеграції до Північно-Атлантичного Альянсу, приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО.
Мешканці цього мальовничого куточка Одещини з розумінням поставилися до діяльності цього містечка, висловивши своє сподівання, що якнайшвидше реформування вітчизняних збройних сил надасть реальні можливості для розвитку військових містечок на кшталт Чабанки не тільки на Одещині, але й в усіх регіонах України.

А нам лише залишається сподіватися, що проведення військово-тактичних навчань "Сі-Бріз" стане традиційним і вельми корисним заходом, що призначений для підняття бойового духу наших захисників вітчизни, отримання багатого досвіду спільних дій з представниками Альянсу, зокрема, у таких важливих миротворчих місіях, а також в операціях по боротьби з міжнародним тероризмом.

30-06-2008 17:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214837239.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua