першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: за брехню міліції розплачуються платники под атків

02-07-2008 09:02 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214978534.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Моральну шкоду в рохзммірі 90 000 гривень просить стягнути з ГУМВС України в Полтавській області В.Волошин, керівник центру "Солідарність проти корупції". Саме за активну позицію правозахисників полтавськими "убозівцями" під "кришуванням" прокуратури області і була сфабрикована кримінальна справа, а трьох профактивістів в червні 2004 року, під час президентських виборів, кинули до тюрми на 5 місяців. Коли ж "справа" лопнула в суді і її було закрито через 4 роки за ст.6 п.2 КПК України(відсутність складу злочину), то терміново були вжиті заходи: начальника СУ УМВС Критьєва було підвищено по службі та переведено до Києва, а простого лейтенанта Бендрика підвищено до капітана та переведено на посаду заступника начальника УБОЗу. На користь незаконно притягнутої Т.Марченко за рішенням судустягнуто і перераховано держказначейством України 45 000 гривень відшкодування за завдану моральну шкоду. А з Бендрика - ні копійки! Чому за протиправні дії - незаконне притягнення до кримінальної відповідальності розплачуємось ми - платники податків?

02-07-2008 09:02 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1214978534.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua