першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Студентська республіка!

03-07-2008 18:54 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215100472.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Представники ЛОО ВМГО «Демократичного Альянсу» - Валентина Михайловська, яка була кандидатом в мери Студреспубліки, Катерина Михайловська, Людмила Петрухан та Юлія Родченко входили до складу команди Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Дівчата показали високий рівень вміння працювати в команді, навички ведення переговорів та жагу до перемоги. Окрім нашого ВНЗу учасниками заходу стали студенти Луганського університету внутрішніх справ ім. Е. Дідоренко та Луганського національного аграрного університету.
Вони формували свої партії, прописували їх програми, висували кандидатів в мери Студреспубліки, які жваво та емоційно виступали в дебатах де розглядалися насущні питання студентства – Болонський процес, його недоліки та переваги; працевлаштування студентів і робота з роботодавцями, їх інвестування в навчальний процес молоді; проблеми взаємодії студентства з владою; студентське самоврядування як незалежний орган; підіймалися питання підвищення стипендії і пропонувалися варіанти здобутку інвестицій.
Гра-квест, неповторний конкурс боді-арт, різноманітні спортивні змагання та боротьба за спільну демократичну перемогу – ось що об’єднувало молодь на протязі двох днів. Творчість та креатив показала Катерина Михайловська, яка була автором та художником роботи в конкурсі боді-арт. А разом із Юлією Родченко вони оформляли виступи команди СНУ ім. В.Даля. У склад спортивної команди з волейболу входили Валентина Михайловська, Людмила Петрухан та Оксана Дегтярьова. Високу майстерність і перше місце в змаганнях у пінг-понг здобув Едуард Зімін.
Учасники республіки також визначали Містера та Першу Леді. З гордістю можемо повідомити, що титул Містера Студреспубліки виграв член нашої команди Дмитро Бєліцький.
Задля спільної перемоги та укріплення дружби наша команда виступила з ініціативою об’єднання із командами ЛУВС ім. Е. Дідоренко та ЛНАУ. Здобувши перемогу, всі разом сформували магістрат, до якого увійшли Валентина Михайловська, Катерина Михайловська та Юлія Родченко, висунули кандидатуру мера і готуємося до Всеукраїнської ювілейної Студентської республіки, яка буде проходити в Криму 23-25 серпня 2008 року.
Вечірні заходи принесли дуже приємний сюрприз – окрім дискотеки, для нас виступав молодіжний музичний гурт «Метрополітен», виконавці якого із радістю заспівали свої хіти та нові твори.
За перемогу Валентина Михайловська, Катерина Михайловська та Юлія Родченко будуть нагороджені ректором СНУ ім. В. Даля Олександром Леонідовичем Голубенко почесними грамотами та премією.
Організацією такого чудового свята для студентства Луганщини піклувалися представники Народно-демократичної ліги молоді, Луганського обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту і Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.«Студреспубліка – це символ демократичного перетворення кращого майбутнього, прагнення молоді до розвитку держави, свіжий та незаангажований погляд молоді» - наголошували учасники Студентської республіки.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/560/

03-07-2008 18:54 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215100472.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua