першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вікторія Черевко: необхідно відповідати іміджу свого осередку

03-07-2008 18:55 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215100558.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Так, ХОО ВМГО ДемАльянс приречений на успіх, адже Голова ХОО ВМГО ДА не лише розумна далекоглядна дівчина зі справжніми організаційними здібностями, а ще й володарка неперевершеного почуття гумору, а з цим як відомо легше досягати вершин…Це можна повністю оцінити під час інтерв’ю, в якому Вікторія Черевко дала відповіді на низку питань, пов’язаних з молоддю та діяльністю молодіжних організацій.

Вікторія, скажіть, що потрібно для того, щоб бути головою організації?

Терпіння, терпіння і ще раз терпіння. А, насправді, вважаю, що в цій справі потрібно вміти хвалити. Причому хвалити так, щоб людина думала, що та дрібничка, яку вона зробила врятувала світ. І сварити у тому ж дусі – саме і за цієї дрібниці, яка не була виконана, весь світ постраждав. А ще особисто для себе вирішила, що необхідно відповідати іміджу свого осередку. Так. Харківський осередок асоціюється у всіх з якимось шаленими веселощами. Ось і приходиться на серйозних заходах вести себе несерйозно…

Яка роль молодіжних організацій у суспільному житті Харкова та області?

Проблема в тому, що всі, хто безпосередньо займається громадськими діяльністю вважають, свою працю надзвичайно важливою у розбудові українського суспільства взагалі. Звичайні ж перехожі, рахують, що це все нісенітниця і ніякої реальної користі подібна діяльність не приносить. Наша задача в тому, щоб пояснити всім, що наразі для України є дуже важливою громадська активність особливо у молоді, адже саме за ними майбутнє нашої держави.

Від представників «дорослого покоління» часто можна почути думку про те, що нашій молоді нічого не потрібно. Як Ви реагуєте на подібні заяви?

Коли я задушую у себе поклик вбити цю людину (:-) або принести їй почитати якийсь проект ДемАльянсу, я примружую ліве око і серйозним голосом кажу «ще побачите…»

Аналізуючи гендерний склад багатьох молодіжних громадських організацій, зокрема ХОО ВМГО ДА, можна помітити, що більшість членів все ж є представниками жіночою статті. Чим можна пояснити таку тенденцію?

Не буду казати за всіх, скажу лише за нашу організацію – один чоловік Харківського осередку вартий десятьох…

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/561/

03-07-2008 18:55 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215100558.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua