першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зоя Буйницька: Я прагну зробити цю країну трішки кращою

03-07-2008 18:57 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215100632.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зоя! В останні місяці всю Луганську область облетіла назва "Демократичний Альянс". Але ми знаємо, що ваша діяльність почалася набагато раніше.

Так дійсно ми існуємо вже вісім років. І діяли під іменем ХДМУ. (" Християнсько - демократична молодь України"). Тільки рік тому ми одержали своє нинішнє ім'я.

Вісім років строк досить великий. Чи багато було зроблено за цей період?

Так проведена досить велика робота. З найбільш важливих заходів можна виділити нашу школу лідера "Ти молодий лідер" , яку Луганський осередок проводить регулярно декілька разів на рік. Ми також є постійними учасниками проекту "Від серця до серця", у рамках якого наші активісти проводять збір коштів на підтримку хворих дітей. Зовсім недавно ми розпочали співробітництво з фондом Катерини Ющенко "Україна 3000", разом з яким ми провели Луганський етап проекту «Новітній інтелект України».

Як відомо в Луганській області не так багато громадських молодіжних рухів. Як, в зв’язку з цим, ставляться до вашої організації?

Ставлення дуже різне. Починаючи із захоплено позитивного, і закінчуючи повною антипатією. Деякі люди, почувши про нашу діяльність, радіють, що взагалі існує така молодіжна організація, яка хоч щось робить. Але частіше нас плутають із молодіжками політичних партій. Навіть інформація про те, що ми не політична громадська організація ситуацію не покращує. Існує стереотип, що всі громадські організації існують тільки на папері, а реальною діяльністю вони не займаються. Ми намагаємося цей стереотип зламати. Також дуже важко працювати в суспільстві з відсутністю волонтерських традицій. От, що говорить із цього приводу мій брат: "ви робите занадто багато безкоштовної роботи".

Але, незважаючи на труднощі плани у вас самі амбіційні?

А як же без цього. Сьогодні головним нашим пріоритетом є розширення наших представництв на всю Луганську область. Так у нас уже створений, і офіційно зареєстрований осередок у Лисичанську. Також у нас є ініціативні групи в Алчевську, Брянці і Попасній. Іноді дуже цікаво приїжджаючи в такі місця чути: "як цікаво спілкуватися з живими представниками громадських організацій". У ці міста мало хто добирається, але ж там теж є активні люди.

Ну а яка мотивація у вас займатися громадським життям?

Знаєте, я займаюся цим зі шкільної лави. Спочатку, це був шкільний парламент, потім діяльність у студраді. "Демократичний Альянс" став логічним продовженням цього. Для мене це спосіб самореалізації і самовираження. Я прагну зробити цю країну трішки кращою.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/562/

03-07-2008 18:57 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215100632.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua