першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Невже потрібен новий Майдан ? (для Ю.Луценка)

10-07-2008 19:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215708404.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, 10 липня 2008 року, мала відбутися сесія Білоцерківської міської ради на якій повинні були б ВІДМІНИТИ всі попередні рішення цієї ж міської ради про ЗАБОРОНУ будівництва в м.Біла Церква (4-й Чорнобильській зоні) небезпечного Сталепрокатного заводу. Яскравий приклад корупції !!! Але ніхто не біжить з Києва боротися з нею.
Конфлікт між громадою Білої Церкви і Сталепрокатним заводом наростає. Народовладдя і міське самоврядування можна побачити лише в рожевих снах.
Сьогодні був викликаний "Беркут" бо депутати міської ради відмовилися слухати ... виборців. Один крок був до кровопролиття.
Про яку Демократію можна писати, коли Сам Президент Віктор Ющенко, приїхавши в Білу Церкву заявив "Я сказав і завод буде у вашому місті пообудований..." На жаль ніхто з центральних каналів УТ так і не показав Правди - представників громади міста, які зустрічали п.Президента з плакатами проти будівництва Сталепрокатного заводу.
Невже, щоб в місті відродилсь Демократія і Законність, потрібно збирати ще один Майдан?

Прошу від Громади Білої Церкви п.міністра Ю.Луценка взяти під ОСОБИСТИЙ контроль Білоцерківське МУВС, а сайт "Майдан" висвітлювати Законну Боротьбу мешканців Білої Церкви за Право Жити в чистому місті. Чистому від корупції і небезпечних підприємств.

10-07-2008 19:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1215708404.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua