першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь - майбутнє України

14-07-2008 22:47 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216064842.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тож на початку дня, активісти ДОО Демократичного Альянсу розпочали вікторину, під час якої ставили молодим людям різні запитання, стосовно молодіжної політики, громадських організацій, студентського руху. За правильні відповіді, кожен опитуваний отримав від нас у подарунок ручку з логотипом Демократичного Альянсу.
А найбільш активні та обізнані, були запрошені для участі у заключній частині акції – головним завданням якої було зобразити на ватмані своє бачення, яку роль відіграє молодь в розбудові України.
І хочемо зазначити, що наша молодь має небайдуже ставлення до майбутнього своєї країни.

Тож разом з учасниками та їх «шедеврами»)ми були запрошені на концертну сцену у центрі міста, де мали змогу привітати всіх жителів міста зі святом, відзначити наскільки креативною, активною та небайдужою є молодь Дніпропетровська!!

А наші учасники представили глядачам свої роботи, і вони мали обрати переможця бурхливими оплесками!

Переможець був нагороджений спеціальним подарунком – флеш-картою, а всі учасники отримали солодкі призи, котрі приготував для них Демократичний Альянс разом з Управлінням у справах сім`ї та молоді Дніпропетровської міської ради.

Всі залишилися задоволеними : глядачі - позитивними емоціями, переможці - участю та подарунками, а ми - цікавістю та бажанням учасників акції стати членами найбільш потужної та діючої організації…

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/564/

14-07-2008 22:47 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216064842.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua