першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс побачив Європу у валізі

14-07-2008 22:48 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216064900.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

3 липня 2008 року в Україну завітали 8 польських і німецьких експертів і привезли з собою «Європу у валізі». Саме під такою назвою проходила програма-діалог у Києві або «Поговоримо європейською». Що це означає та чи вдалося учасникам діалогу поговорити «європейською» мали змогу дізнатися представники Київського міського осередку ВМГО Демократичний Альянс.
Організаторами такого діалогу виступили: Фонд Конрада Аденауера в Києві (Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге), Фонд Роберта Боша (представник доктор Ка стен Ленк) та Німецьке товариство східно-європейських досліджень (директор товариства д-р Гайке Дьоренбехер). Молодіжний Союз Німеччини, що об’єднує 48 організацій і налічує 1,3 млн. членів , представляв Даніель Вальтер. Про 5 характеристик ЄС: мир, компроміс, цінності, розмаїття та наднаціональність розповідав учасникам конференції д-р Еккарт Штратеншульте – керівник Європейської академії Берліна.
Досвідом Польщі ділилися Міхал Швейцер – помічник Голови Сейму Польської Республіки, Рапан Коцот – відповідальний з питань євроінтеграції відомства маршалка Малопольського воєводства, Анна Радван-Рьореншеф – президент Польського Фонду Роберта Шумана, яка характеризує Європу як велику позитивну революцію.
Українську сторону представляв Борис Тарасюк – директор Інституту Євроатлантичного співробітництва, який дуже гостро аналізував німецько-українські стосунки та стосунки між Україною та ЄС, дискутуючи вже з перших привітальних слів.
Кожен з доповідачів заповнюючи анкету відповідав на запитання: яке їх особисте ставлення до Європи, яке значення має ідея «Європи» для них, як вони характеризують Європу, їх перспектива «європейця», що є найважливішим у відношенні до ЄС та як виглядає «європейськість» їхнього життя. Відомий нам Ніко Ланге сказав: «Я працюю в Європі для Європи»
На завершення хочу сказати, що це був тільки старт. Продовження діалогу відбуватиметься 3-6 липня в Полтаві та Черкасах. Тож, готуючись до дискусії не забудьте подумати як виглядає «європейськість» вашого життя.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/565/

14-07-2008 22:48 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216064900.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua