першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Волонтери! Хто вони і з чим їх їдять?

14-07-2008 22:50 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065044.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Людей, які безкорисно хочуть допомогти іншим досить багато. Та організації, яким потрібен волонтер, не мало. Важко і тим і іншим знайти один одного. А ще, таким чином, щоб волонтеру було цікаво займатися тією проблемою, яку йому пропонує організація, а їй у свою чергу знайти людину, яка дійсно хоче допомогти і зможе у достатньої кількості оддавати свої сили та час. Важкість полягає в тому, що деякі організації не знають навіщо їм волонтер: як робоча сила? Як той хто переносить тяжкі речі? Або як «генератор» ідей? І від цього волонтер марно витрачає свій драгоційний час! Це не мало означає у сучасному світі. Але серед волонтерів є такі, що йдуть незнаючи куди і що там будуть робити. А коли в організації дійсно потрібна діюча, досить професійна сила, вони виходять з «гри» і тим самим дуже ускладнюють життя працівникам, які на них розраховують.

Важливою та цікавою частиною нашого тренінгу була презентація програми «Молодь в дії», яка розповіла нам про можливості прийняти волонтера із закордону та самим поїхати в іншу організацію в будь яку країну світа. Цією можливістю «Демократичний Альянс» планує скористатися!

Все це ми планомірно пройшли за цілий день. Напружено працювали над такими питаннями: ідеальний волонтер, особливості роботи з іноземними волонтерами, як шукати партнерів за кордоном. До того ж, намагалися зрозуміти навіщо нам потрібна така людина, як її знайти і що наша організація може запропонувати волонтерові. Якщо ці питання не вирішаться, немає сенсу починати шукати собі таку людину - це буде марно витрачений час!

Донецький осередок «ДА» дуже вдячний Центру Соціального Партнерства за надану інформацію та сподівається на подальше співробітництво! Будемо діяти!


Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/567/

14-07-2008 22:50 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065044.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua