першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Літня школа YEPP 2008

14-07-2008 22:51 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065110.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Гостинним організатором події виступила громадсько-політична організація «Молодіжний союз демократичної партії Болгарії.»

З другого по шосте липня близько 50 учасників з більш ніж 20 країн Європи обговорювали тему «Споживчий сектор Європи – майбутнє за молоддю», вирішували внутрішньополітичні питання YEPP, та просто приємно проводили час, спілкуючись у неформальній обстановці.
За задумом організаторів захід не був переобтяжений роботою у спекотних приміщеннях, а максимально сприяв вирішенню всіх нагальних питань в форматі невимушеної дискусії під літнім сонцем чорноморського узбережжя.
ДемАльянс, який був єдиною організаціє, що представляла на літній школі Україну, використав цей захід відповідно до своїх планів. Про це ми попросили розповісти Міжнародного Секретаря ДемАльянсу Анатолія Короля.
«Не дивлячись на «літній» у повному розумінні формат цієї школи, що безперечно по робочому навантаженню суттєво відрізняється від традиційних семінарів YEPP, делегація ДА їхала туди з конкретними завданнями.
По-переше ми підготували та виступили з більш розширеною, ніж на попередньому семінарі в Порто, доповіддю про розвиток Україно - Російських стосунків навколо м. Севастополь. Ми вважаємо це надзвичайно важливим питанням, про яке необхідно максимально широко інформувати світову і особливо європейську спільноту. У центрально та західноєвропейських країнах існує певний вакуум у інформації та розумінні тих процесів, що відбуваються сьогодні на Східних кордонах ЄС. Наша задача під час цих семінарів відкрити очі тим хто вважає, що проблеми, які створює РФ для своїх сусідів, надто далеко щоб торкнутись життя їх країн. Подивімося на зовнішню політику РФ щодо Молдови, Грузії, Прибалтійських країн, Британської Ради, України, Балкан згадаємо про енергетичну залежність Європи і не залишається сумнівів - це виклик всьому демократичному світу, і стосується він кожної країни Європи, незалежно від того має вона членство в ЄС чи ні. Тільки розуміння цих тенденцій зумовить консолідацію міжнародних зусиль для гідної відсічі російській експансії. Ми в свою чергу робимо все можливе, щоб відстояти інтереси України в цих умовах.
По-друге ми представили керівництву та іншим членам «родини» YEPP заступника міжнародного секретаря ДемАльянсу з стратегічних питань Марину Безуглову. Відповідно і для Марини це була чудова нагода особисто познайомитись з роботою YEPP та прийняти в ній активну участь. Думаю вона гарно себе проявила, і отриманий досвід та знайомства сприятимуть подальшій активній роботі Марини в міжнародному секретаріаті Демократичного Альянсу.
По-третє ми узгодили тексти договорів про міжнародну співпрацю та підтримку з Латвійськими та Латиськими колегами. Вже існує домовленість, що у вересні у Вільнюсі договори будуть підписані. ДемАльянс не планує зупинятись у цьому напрямку та буде продовжувати формалізувати свої дво та багатосторонні міжнародні відносини офіційними договорами та меморандумами. Після вересня плануємо вийти на підписання договорів з нашими Грузинськими та Німецькими партнери.
Варто також зазначити що членство в YEPP це постійний політичний процес, що має багато граней, та питань, які вимагають пошуку компромісів та узгодженості рішень. Є цілий ряд проблем, фінансова реформа, включення нових організацій, конгрес YEPP 2009 та багато інших, у вирішенні яких ми завжди беремо активну участь та намагаємось сприяти тому щоб інтереси нашої країни були завжди максимально враховані.»

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/568/

14-07-2008 22:51 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065110.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua