першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Гацько: „Молодь повинна брати участь у вирішенні власних проблем

14-07-2008 22:53 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065183.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Якою, на Ваш погляд, повинна бути найоптимальніша державна програма підтримки молоді?

По-перше, це має бути програма участі молоді у вирішенні власних проблем. Залученість представників молодого покоління українців до її розробки, реалізації, підбиття підсумків має стати основною ознакою нової державної програми. Молодь повинна мати можливість взяти на себе певні обов’язки, розподілити відповідальність за врядування власного життя. Проте на першому етапі важливо, щоб держава закладала механізми активізації молодіжного руху, який сьогодні знаходиться на нижніх рівнях циклів свого розвитку. По-друге, державна програма, врешті-решт, має наблизити можливість вирішення проблем української молоді. Представники молодого покоління повинні мати всі умови для започаткування власної родини та самореалізації.

Активна молодь і зацікавлена молодь: якою краще керувати, а яка більш самостійна?

У випадку з членами „Демократичного Альянсу” ці поняття на певному етапі стають тотожними. Проте первинною є зацікавленість, яку ми породжуємо інформацією про нашу організацію, її поточну діяльність, бачення подальшого розвитку. Коли ж молода людина поділяє наші наміри, її зацікавленість втілюється в активність. Потім все взаємостимулюється та взаємопідтримується.

Де і які альтернативні джерела фінансування молоді слід шукати, крім мінмолодіжної підтримки і різного роду грантів?

Найбільш перспективними є пожертви фізичних осіб. Так, наприклад, у США вони складають понад 300 млрд. доларів, що становить більш, ніж 70% від надходжень до бюджетів громадських організацій. В Україні цей відсоток у бюджетах всеукраїнських та дитячих молодіжних організацій дорівнює майже нулю.

Враховуючи потенціал надходжень від фізичних осіб, можна припустити, що через декілька років організації, які здійснюватимуть успішні фандрайзингові кампанії серед населення країни, зможуть перетворити ці джерела з альтернативних на основні.

Тенденції розвитку української молоді на сьогодні...

Молодь традиційно є носієм у суспільстві нового знання, бачення та сприйняття. У нашому випадку, на жаль, це не дозволяє їй створити умови для втілення своєї інноваційності. Проте все попереду. Залишилося не так багато часу, коли молоде покоління робитиме значний внесок у розвиток нашої держави.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/569/

14-07-2008 22:53 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065183.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua