першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представники Демократичного Альянсу побували в Швеції

14-07-2008 22:54 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065268.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цьогоріч Християнсько-Демократичний Міжнародний Центр Швеції (КІС) вдруге проводив проект під назвою Summer Academy, в межах якого зібрав представників християнсько-демократичних і консервативних партій і політичних організацій із 8 країн світу: Білорусії, Молдови, Угорщини, Зімбабве, Перу, Уганди, Кенії та України.

На острові Готланд протягом 8 днів учасники проекту обмінювались досвідом, а також здобували нові знання. Зокрема, дуже цікавими були семінари про LFA-метод (Logical Framework Approach). Це - метод довгострокової перспективи, який допомагає організувати роботу команди для швидшого та ефективнішого досягнення мети.
Також ми мали семінар про християнсько-демократичну ідеологію. Частину семінару проводив лідер ДемАльянсу - Василь Гацько, який розповідав учасникам Академії про організацію, християнсько-демократичну ідеологію та як ці два поняття поєднуються.
Унікальність Швеції полягає в тому, що кожного року в липні на острові Готланд відбувається так званий "політичний тиждень", де кожна з партій, представлених у парламенті (їх в Швеції 7), має свій день.
9 липня в Швеції був День Християнсько-Демократичної Партії. Оскільки християнсько-демократична ідеологія зосереджена на сім’ї, цього дня прихильники ХДП Швеції мали змогу всією родиною відсвяткувати це свято. Наприкінці дня всі слухали виступ лідера ХДП Швеції Гьоранда Хьогланда.
В цей день також було проведено семінар по питаннях Африки, який організовувала AWEPA - Association of European Parliamentarians, і семінар, організований КІСом про політичну диктатуру. Доповідачами виступили прес-секретар білоруської опозиційної партії БНФ Катя Марковська та представник із Зімбабве д-р Чарльз Мугавірі.
Один із семінарів був присвячений питанням гендерної рівності. Серед усіх країн-учасниць Академії найнижчий відсоток жінок в парламенті в Україні - 7,6% (коли у Швеції, наприклад, жінки становлять 47% від складу парламенту).
На завершення, учасники проекту мали індивідуальні розмови з програмними менеджерами КІСу щодо їхніх проектів.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/570/

14-07-2008 22:54 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216065268.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua