першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: Міліціонери продовжують грабувати гром. організац

17-07-2008 08:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216273379.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Начальник Полтавського УБОЗу Плужнік О.А. вже вкотре намагається повернути центру "Солідарність проти корупції" розікрадену міліціонерами комп"ютерну техніку. Найпотужніша НУО, що протидіє в корупції, зазнає утисків з боку цього найкорумпованішого міліціцейського підрозділу.
оргтехніку було вилучено ще під час президентських виборів, коли ця громадська організація підтримала кандидатуру В.Ющенка. Була сфальшована кримінальтна справа, над розслідуванням якої вже 5-й рік "трудяться" слідчі відділу з особливо важливих справ Полтавського ГУМВС України в області при оперативному супроводі Полтавського УБОЗу. Десятки міліціонерів за "профспілкову" справу отримала підвищення по службі та позачергові звання, на що витрачаються величезні державні кошти. Правозахисній громадській організації завдано значних збитків. Поки злодії в міліцейській формі будуть працювати в міліції? Відповідь на це запитання цікавить десятки тисяч небайдужих полтавців. 5 разів за 4 роки зфальшована кримінальна справа повертається судом для проведення додаткових розслідувань, оскільки "обвинувачення побудовані на припущеннях та не є конкретними".

17-07-2008 08:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216273379.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua