першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: в Полтаві міліціонери душать та грабують дітей

17-07-2008 09:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216276261.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час обшуку в сім"ї Троянів в коло загребущого ока Полтавських "убозівців" впала 7-річна внучка підозрюваних (згодом судом виправданих) в скоєнні тяжкого злочину дідуся та бабусі. "Убозівець" разом з жінкою-слідчим схопили дитину, здавили за горло, а коли дитина знепритомніла, то відпустили, зірвавши при цьому золотий ланцюжок, який на Машу вдягли під час хрещення в православному храмі. Два тижні носила на шиї дитина на шиї "відзнаку" фашиста-міліціонера та жінки слідчого.
Міліціонери не покарані, хоч перевіряючі під час перевірок змушують дитину згадувати катування нелюдів-міліціонерів. Відповідь надходить - факти не підтвердились, бо відсутній висновок судової експертизи про тілесні ушкодження.
Це творять Полтавські міліцінери, а не гітлерівці! Допоки, пане Міністре!

17-07-2008 09:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216276261.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua