першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В своїй смерті обвинувачую Секретаріат Президента

18-07-2008 09:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216361922.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 15 затриманих, що утримувались в камері, лише я та ще двоє не палили цигарки. Цілодобово мене фактично катували тютюновим димом. І це при тому, що прийнято "антитютюновий закон". Від мене вимагали зізнатись в тому, що я продала 16 осіб на будівництво санаторію ФСБ РФ "Кратово" в м.Жуковському. Зараз я хвора на рак 3 ступеня. В довідці вказано - перспективи одужання сумнівні, хвороба толерантна до лікування. Без сумніву вина в моїй смерті повністю лежить на Секретаріаті Президента, бо десятки разів я зверталась до Президента за допомогою, а Секретаріат відправляв мої листи до полтавських міліціонерів-катів на перевірку. Там мене прордовжували катувати тютюном. Судами справа неодноразово поверталась для проведення додаткового розслідування, але слідство не проводилось і справу знову й знову відправляли до суду, а звідти назад. 5-й рік трудяться над "профспілковою справою" 4 слідчих відділу з особливо важливих справ ГУМВС України в області. Їм важливо одне - знищити профспілку "Солідарність", яка, чи не єдина в області громадська організація, бореться з корупцією. Вважаю, що бантити при владі знищать ще не одне життя невинних громадян України.

18-07-2008 09:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216361922.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua