першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: Міліціонери грабують, бо нема за що харчуватись

18-07-2008 09:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216363178.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

"Ми виїжджали на затримання в інші міста України часто терміново. Коштів на харчування своєчасно нам не надавали. Тому й відбирали в затриманих гроші, коштовності, мобільні телефони тощо, інколи навіть одяг та взуття",- розповідав один з колишніх оперативників. Звичайно в протоколах обшуку вказувались зовсім інші суми вилучених коштів, або й зовсім нічого не вказували. "На горілку майже нічого не витрачали, аби лиш хоч якось прохарчуватись. Красиві золоті речі, "круті мобілки", правда, інколи залишали для себе", - продовжував з гордістю розповідати міліціонер, демонструючи при цьому на своїй шиї масивного золотого ланцюжка. В якій країні ми живемо, пане Міністре?

18-07-2008 09:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216363178.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua