першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Франція запропонує Україні Угоду про асоціацію з ЄС

19-07-2008 14:23 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216466628.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Франція, що зараз головує в Європейському союзі, планує наступного тижня виступити з пропозицією змін у відносинах між ЄС і Україною. Як передає агентство «Рейтер» з посиланням на офіційні та дипломатичні джерела, наступного вівторка на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі Франція запропонує назвати нову партнерську угоду з Україною «Угодою про асоціацію». Така назва може бути використана ЄС як для підготовки країни до майбутнього членства, так і для співпраці з неєвропейськими державами, наприклад, Єгиптом.

Зміст угоди буде предметом дискусій, оскільки в ЄС не хотіли б давати Україні занадто великі надії, цитує «Рейтер» джерело в Брюсселі. За його словами, український уряд наполягає на отриманні конкретної перспективи членства, але ЄС не може зараз піти на це. Європейські країни не мають спільної позиції щодо нової угоди з Україною. Деякі держави вважають, що Євросоюз має визнати – Україна колись приєднається до нього. Інші пропонують не поспішати, зважаючи на кризу в ЄС після відхилення на референдумі в Ірландії Лісабонського договору. За даними агентства «Рейтер», деякі країни, такі як Бельгія, сумніваються в необхідності нової угоди з Україною, як би вона не називалася, оскільки Україна є учасником політики сусідства, що не передбачає перспективи членства в ЄС.

Джерело: Німецька Хвиля

19-07-2008 14:23 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216466628.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua