першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь контролюватиме бюджетні кошти

23-07-2008 01:01 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216764111.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Спираючись на позитивний досвід роботи Моніторингового комітету урядових молодіжних програм «Молодіжний контроль» в 2007 році, 17 липня п’ять всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об’єднання органів студентського самоврядування Києва прийняли рішення продовжити громадський моніторинг проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій, що отримали фінансову підтримку Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Моніторинг здійснюватиметься з метою упередження нецільового використання коштів державного бюджету та охопить усі заходи, що відбуватимуться у межах підтриманих міністерством проектів програм протягом другого півріччя 2008 року.
Також, до основних завдань комітету входитиме підготовка комплексних пропозицій щодо вдосконалення системи державного фінансування проектів молодіжних та дитячих організацій України.
Учасники моніторингового комітету переконані, що європейська практика громадського контролю за процесом витрачання коштів держбюджету сприятиме підвищенню рівня ефективності реалізації молодіжної політики України та закликали й інші організації приєднуватися до ініціативи.

До складу комітету увійшли:
- ВМГО «Демократичний Альянс»;
- ВМГО «Молодий Рух»;
- ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес»;
- ВМГО «Спілка молодих християн України»;
- ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні»;
- Студентська Рада Києва.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/577/

23-07-2008 01:01 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216764111.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua