першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: прокуратура області наЇхала на "Солідарність"

23-07-2008 08:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216790624.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Значна частина мобільних телефонів поступає в продаж саме від УБОЗу. Торгівля наркотиками монопольно контролюється УБОЗом. Більшість рейдерських атак здійснено саме за підтримки УБОЗу. "Наглядає" за спецпідрозділами, які "ведуть боротьбу з організованою злочинністю" відповідний відділ прокуратури. І наглядає непогано, бо всі прокурори пересіли на іномарки вартістю 200-300 тисяч доларів, мають у власності гектари земель у приміській зоні. Людей же, котрі намагаються протидіяти корупції в цих органах, кидають до тюрем. В хід ідуть старі прийоми: підкидання наркотиків чи зброї.Нещодавно слідчим управлінням була здійснена чергова спроба підкинути зброю голові профспілки Волошину В.О. Ленінський районний суд Полтави стягнув 8055 грн відшкодування за заподіяну йому моральну шкоду. Прокуратура, кришуючи злочинців, подала апеляційну скаргу до Харківського окружного адміністративного суду. Чи переможуть цього разу правопорушники в міліцейських погонах? Чи понесуть покарання прокурори за "кришування" злочинців?

23-07-2008 08:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216790624.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua