першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У вінницьких маршрутках рекламують насильство!

23-07-2008 17:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216824614.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У вінницьких маршрутках траслюється рекламний ролик, у якому чоловік б'є жінку. Чергове ноу-хау по-вінницькі - протидія сімейному насильству.
Ролик, який показують на моніторах у вінницьких маршрутках, присвячений рекламі газети. Короткий зміст : чоловік сидить у кав"ярні і читає газету.Мабуть, газета цікава. За сусіднім столиком приваблива дівчина намагається привернути до себе його увагу закличним поглядом. Така собі мова очей.Врешті дівчина підходить до чоловіка і починає губною помадою писати на газеті номер телефон. Обурений чоловік розмахнувся рукою і .. дівчина буквально відлітає від столика з його улюбленою газетою.
А ви кажете: йдемо у Європу...

23-07-2008 17:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216824614.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua