першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представники Європейської Народної Партії завітали до Києва

25-07-2008 18:42 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217000530.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Захід був ініційований Фракцією «Європейська Народна Партія (Християнські демократи) і Європейські Демократи» і Фондом Конрада Аденауера.
На конференції обговорювалася політична ситуація в країнах східної Європи, роль церков у підсиленні громадянського суспільства та у Європейській політиці сусідства в Східній Європі.
В заході брали участь: Президент України, керівництво фракції «Європейська Народна Партія (Християнські демократи) і Європейські Демократи», європарламентарі, депутати ВРУ, голови християнсько-демократичних та консервативних партій України, Молдови, Білорусі, представники різних релігійних громад та громадських організацій України та Європи.
Демократичний Альянс на конференції представляв голова організації Василь Гацько.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/579/

25-07-2008 18:42 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217000530.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua