першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Суд зобов'язав Мінприроди вжити заходів зі зниження викидів

31-07-2008 13:53 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217501638.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Львів, 31 липня 2008: Господарський суд Львівської області визнав протиправною бездіяльність Міністерства охорони навколишнього природного середовища щодо виконання зобов’язань України зі зниження викидів парникових газів. Таким чином, суд повністю задовольнив позовні вимоги міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» яка намагається змусити Мінприроди зайнятися своїми обов’язками з протидії глобальній зміні клімату.

«Уряд України приділяє недостатньо уваги проблемі зміни клімату, що призводить до порушення національного та міжнародного законодавства, - говорить Мар’яна Булгакова, провідний юрисконсульт МБО «Екологія-Право-Людини», - Ми сподіваємось, що таке рішення суду спричинить серйозні зрушення на краще у кліматохоронній політиці України. Адже ані енергетична, ані транспортна стратегія України не беруть до уваги вплив на клімат».

Україна формально висловила свою стурбованість цією глобальною проблемою та взяла на себе певні зобов’язання тим, що підписала та ратифікувала Рамкову конвенцію ООН про зміну клімату (РКООНЗК) та Кіотський протокол. Саме Міністерство охорони навколишнього природного середовища відповідальне за координацію діяльності, пов’язаної із виконанням РКООНЗК та Кіотського протоколу.

МБО «Екологія-Право-Людини» є членом мережі українських неурядових організацій - Робоча група НУО зі змін клімату.
_________________________
За додатковою інформацією звертайтеся:
Мар’яна Булгакова, провідний юрисконсульт МБО «Екологія-Право-Людини»
Тел: 8-032-2257682
email: maryanab@uoregon.edu
Екологія-Право-Людини: http://www.epl.org.ua
Робоча група НУО зі змін клімату: www.climategroup.org.ua

MsWord document
пресреліз епл суд 310708.doc

33.50 Kb

31-07-2008 13:53 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217501638.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua