першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: прокурор назвав Президента бандитом

31-07-2008 17:06 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217513203.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прокуратура Полтавської області продовжує вже 5-й рік запеклу боротьбу з центром "Солідарність проти корупції". 5-й рік прокурори, примушують слідчих ГУМВС України займатися справою "профактивістів". Майно прокуратура вкрала. Слідчий Значенко зі сльозами на очах заявляє, що в діях профактивістів складу будь-якого злочину немає, але прокурор області та перший заступник прокурора змушують вже вкотре закрити кримінальну справу за ст.6.п.2 КПК України та ст.5 КК України в зв"язку з малозначимості, що не відповідає дійсності. Такі постанови тричі скасовувались судовими інстанціями. Причому під час арешту профактивістів. прокурор Гомля називав В.А.Ющенка банкитом та погрожував йому арештом.

31-07-2008 17:06 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217513203.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua