першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черговий «шедевр ізящной словєсності» російської церкви

04-08-2008 13:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217845857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В ці вихідні мешканці центральної частини міста Чернігова змогли ознайомитись з черговим проявом „творчості канонічєскіх”, агітки яких було розклеєно на стовпах та парканах. Не бажаючи визнавати рішення суду стосовно передачі Катерининської церкви в користування УПЦ КП, вірні московської церкви вдалися до брудних методів агітації. Листівка просякнута ненавистю та брехнею, неповагою та нетерпимістю до представників іншої конфесії та до українців в цілому. Інформація, яка міститься в листівці, порушує Конституційні права українців та цілий ряд статей Кримінального Кодексу України стосовно розпалювання міжнаціональної ворожнечі та загострення міжконфесійних відносин. Ми впевнені, що правоохоронні органи дадуть належну відповідь на прояви агресивної поведінки членів московської церкви, та нарешті припинять діяльність антиукраїнських елементів.
P.S. 20 липня цього року представники „походного храма-палаткі” намагались зашкодити проведенню богослужіння в Катерининському храмі та здійснили напад на священиків та віруючих УПЦ КП. Обласна організація Конгресу Українських Націоналістів подала відповідний запит до правоохоронних органів.
Було б також доречно нагадати і головному господарнику Чернігова Вадиму Антошину, на якого покладено контролюючі функції, про те, що ці «малі архітектурні форми» біля історичної пам’ятки встановлені незаконно, і місцева влада повинна вже була за 2 роки якось відреагувати на беззаконня, яке чинять московські попи та їх посіпаки.
Валерій Рябченко
Прес-служба КУН

Shedevr.jpg

04-08-2008 13:30 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217845857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua