першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зовнішньому незалежному оцінюванню з іноземних мов – бути!

05-08-2008 12:59 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217930372.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Одна з ключових проблем, що спонукала до цього – була відсутність зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у школах.

Через це ВНЗ отримали право самостійно проводити екзамени з іноземних мов під час вступної кампанії, що дискредитувало саму ідею оцінювання у школах, як незалежного та самодостатнього. Також виникали передумови для корупції.

У численних зверненнях МГО “МОДОС” до вищих органів державної влади, профільних відомств, наукових установ була звернута увага до цієї проблеми.

Сьогодні, коли Міносвіти представило на громадське обговорення проекти документів по проведенню незалежного оцінювання у 2008/9 навчальному році, можна констатувати, що питаненя було опрацьоване, адже нині змінено та доповнено перелік предметів, що виноситимуться на зовнішнє незалежне оцінювання.

Зокрема, планується, що випускники-2009 вже у школах складуть тести з англійської, німецької, французьської або іспанської мов.

Таким чином, логічні побажання громадськості враховані. А час покаже, наскільки виправдає себе нова система тестів.

05-08-2008 12:59 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1217930372.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua