першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Молодь Шишаччини ХХІ" сама дбає про спортивні майданчики

06-08-2008 18:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218037946.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Шишаках (Полтавщина) за ініціативи громадської організації "Молодь Шишаччини ХХІ" (голова - Віталій В'юн) і депутата селищної ради Володимира Татієвського в цьому році з'явиться спортивний майданчик для дітей та молоді. Відповідну ініціативу підтримала селищна рада, котра виділила для цього земельну ділянку, та райдержадміністрація в особі голови Миколи Островерхого та його першого заступника Олександра Волошина, які допоможуть у придбанні інвентаря та обладнання.
Активісти організації "Молодь Шишаччини ХХІ" власноруч прибрали територію від зайвої рослинності та сміття, а керівник місцевої агрофірми Сергій Жилін допоміг з виділенням важкого бульдозера, котрий розрівняв територію на місці майбутнього майданчика.
"На сьогодні у Шишаках немає жодного повноцінного місця, де молодь могла б у належних умовах займатись спортом,- говорить голова ШРО "Молодь Шишаччини ХХІ" Віталій В'юн,- тому спорудження такого майданчика вже давно є актуальним. Ми плануємо розмістити на ньому міні-футбольне, баскетбольне та волейбольне поля, а також обладнати інвентарем для різноманітних спортивних вправ. Поруч посадимо дерева та побудуємо паркові лави для відпочинку."
Відкриття спортивного майданчика заплановане на вересень, коли Україна відмічатиме день фізичної культури та спорту.
Прес-служба ШРО "Молодь Шишаччини ХХІ"

06-08-2008 18:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1218037946.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua